EN DE X

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça sorulan sorularımızı inceleyerek aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz

Kendime en uygun bisikleti nasıl seçebilirim?

Öncelikle bisikleti ne amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti veya diğer bisiklet kategorileri arasından kullanım amaçlarınıza uygun kategoriyi seçtikten sonra cinsiyetinize uygun modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Böylece seçtiğiniz model kullanım kolaylığı ve konfor ihtiyacınızı daha iyi karşılayacaktır. Daha sonra boy ve bacak iç boyunuza göre kadro boyu (bisiklet bedeni) seçmelisiniz. Dilerseniz sitemizdeki Bisiklet Seçiciyi kullanabilirsiniz.

Bisikletim için en yakın servis nerde?

Her gelir grubundan bisiklet severe hitap eden yerli üretim bisikletler üretiyoruz ve satış sonrasında da aynı düzeyde bisikletlerimizi satın almış müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Türkiye çapında onlarca güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yerel bisiklet servisleriyle servis hizmeti sunuyoruz. Servis Noktaları bölümünden bulunduğunuz şehri seçerek size en yakın servisleri listeye bilirsiniz. 

Neden her ilde Corelli yetkili servisi ve satış noktası yok?

Corelli olarak, bisikletlerimizin tüm Türkiye'deki bisiklet severe ulaşmasını ve satış sonrasında da satın almış müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bu bağlamda servis ve bayi ağımıza katılmak isteyen güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yerel bisiklet bayi ve servisleriyle gücümüzü artırmak istiyoruz ve tüm Türkiye'de her geçen gün bayi ve servis ağımızı büyütüyoruz.

Bisikletimi istediğim servisinizde montaj ettirebilir miyim?

Çeşitli internet platformlarından satın almış olduğunuz bisikletlerimizi Servis Noktaları bölümünde bulunduğunuz şehre göre listeleyip, listede simgesi taşıyan servislerimizde, kutu içerisinden çıkan kurulum kuponu ile ücretsiz kurdurabilirsiniz. Kurulum teslim süresi servisin iş yoğunluğuna göre 1 iş günü sürebilmektedir.

Corelli garanti süreci nasıl işliyor?

Karşılaştırma listesinde 0 model bulunuyor.